poniedziałek, 15 czerwca 2015

Podsumowanie

Dzisiaj takie podsumowanie zeszłych tygodni. Ostatnio ciągle gdzieś wyjeżdżam i nawet nie mam czasu na wstawienie jakiegoś posta. To na zawody, wycieczkę czy na wyjazd ratowniczy. Mój czerwiec jest zawsze zapełniony i nie mam czasu na nic.

Na początek wycieczka, cóż była ona 4 dniowa ale ja pojechałam tylko na 2, bo musiałam jechać na zawody. Pływaliśmy na omedze, optymistach, mieliśmy różne zajęcia sportowe. Bardzo mi się podobało szczególnie, że była tylko moja klasa, którą w porównaniu do poprzedniej z gimnazjum bardzo lubię. Czas na zdjęcia ;)

Jezioro Niesłysz, niestety było bardzo zimne.

Wschód słońca ok 5:00

Omega a w oddali optymisty

Godzinny spacer

Ok, teraz przyszedł czas na zawody czyli Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Zajęłyśmy 2 miejsce więc nie trzeba było jechać w ten weekend do Lublina.
Jeziorko w Sławie za czyste to ono nie było.

Opalam się drugiego dnia.

Była pełnia księżyca, szkoda, że aparat nie jest w stanie uchwycić tak pięknego widoku.

W ten weekend byłam na wyjeździe ratowniczym, niestety zdjęć nie mam, ale była piękna pogoda i się opaliłam. Teraz w sobotę znowu jadę do Niesulic, więc kolejny weekend mam zajęty. Mam nadzieję, że w wkrótce znajdę trochę czasu na lepienie i inne tego typu. Wrzucę od razu jak coś będę miała.
Pozdrawiam was serdecznie, do następnego.2 komentarze:

 1. Jezioro Niesłysz! :D
  Jeżdżę tam co roku na obóz do Przełaz ^^
  I gratuluję drugiego miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) Ja jak jest ciepło to często jeżdżę do Niesulic, czasem jeździłam do Przełaz póki ośrodka nie zamknęli :(

   Usuń