sobota, 23 lipca 2016

Stara "nowa" koszulka

Lato zaczęło się na dobre, temperatury mają już być wysokie, na taką pogodę przyda się trochę bardziej wycięta koszulka. Właśnie ją chciałam wam zaprezentować, przerobienie jej zajęło mi trochę czasu ponieważ (jak to zwykle ja) zmieniłam zdanie w trakcie projektu.
Na początku odcięłam rękawki, dół koszulki by była krótsza oraz kołnierzyk. Niestety okazało się, że koszulka miałaby za duży dekolt więc musiałam zrezygnować z wycięcia diamentu na plecach. Pogłębiłam wcięcia pod pachami, a tył pleców wycięłam w "V".


Tylne części ramion związałam ze sobą materiałem z dołu koszulki. Podwójny supełek zrobiłam po wewnętrznej stronie koszulki tak by nie było go widać. Podczas przymiarki do wiązania powiesiłam sobie koszulkę na wieszaku, to pomogło mi gdyż była ona ułożona w naturalny sposób i trudno było się pomylić przy zwijaniu materiału. 
Na koniec wykończyłam koszulkę przy szwach tak by się nie pruła. T-shirt idealnie sprawdzi się w upalne dni. Polecam zróbcie taki w domu, na pewno macie koszulki w których już nie chodzicie. Pozdrawiam i do następnego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz